Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ gaming graphic cards ] mecz 465 produkty.
PCWINMAX Radeon RX590 2304sp 8GB gpu 256-bit GDDR5 HDCP Ready Grafika komputerowa Karta wideo PCIe 3.0 ×16 Grafika do gier wideo
| Application: | desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipset Manufacturer: | AMD |
PCWINMAX Geforce GT 710 Karty graficzne do gier 1GB 2GB 64 Bit GDDR3 902 MHz
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX GeForce GT 740 4GB GDDR3 128Bit Single Fan Graphics Card GPU z DVI HD VGA Low Profile Output
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
GTX 1060 3 GB 5 GB 6 GB pamięci Karty graficzne do gier 192-bitowy wentylator 400 W 6 pinów
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX Geforce GT 730 2GB DDR5 128 Bit Full Size GK108 Interfejs VGA+HD+DVI Karta graficzna do gier z podwójnym wentylatorem
| Zastosowanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 800MHz |
Karta graficzna do gier AMD Radeon RX6600M GDDR5 4GB 64BIT DP HD
| Podanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 2250MHz |
Karta graficzna PCWINMAX Ddr5 4 GB, karty graficzne do gier Gtx750ti
| Podanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1020/1085 MHz |
RTX 3090 24GB GDDR6X 3DP HD 750w Karty graficzne do gier 3*8 Pin 384 Bit
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1695MHz |
PCWINMAX Oryginal GTX750 4GB 128Bit GDDR5 Karty graficzne do gier Geforce GTX 750 dla pulpitu
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1020MHz |
PCWINMAX Radeon RX 5700 XT 8GB GDDR6 Karta graficzna Dual Fan Graficzne karty do gier dla komputerów PC
| Stan przedmiotu: | PCI Express 4.0 X16 |
|---|---|
| Aplikacja: | Pulpit |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1755/1905 MHz |

