Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ gaming graphic cards ] mecz 466 produkty.
PCWINMAX Fabryczny Outlet Karta Graficzna Geforce RTX 3050M 6GB GDDR6 Mobilna Karta Graficzna do Gier z Wyjściem HD DP
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1500MHz |
Amd Rx 460 470 550 560 570 580 4 GB 8 GB Gddr5 Karta graficzna Gaming Gpu
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | AMD |
Interfejs pamięci Karta graficzna do gier GTX760 3 GB DDR5 192 bity 1046 MHz
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1046MHz |
Karta graficzna GeForce z dwoma i pojedynczymi wentylatorami GTX1650 4GB DDR6 128Bit HD DP
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1380MHz |
PCWINMAX GeForce GT 730 DDR3 2GB 64 Bit Low Profile GT730K DVI VGA HD Karty graficzne 192SP
| Zastosowanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 800MHz |
Karta graficzna RTX3060 RTX3070 RTX3080 GPU 6 GB 8 GB 12 GB NVIDIA lub marka
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1594MHz |
Niskoprofilowa karta graficzna z dwoma wentylatorami GPU LP GTX1050 2 GB DDR5 128 bitów
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1124MHz |
RTX 3070m 66-67MH Laptop Karta graficzna Wideo 8GB GDDR6 256BIT Non Lhr
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 4.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1710 mhz |
Karta graficzna RX RX470 RX550 RX560 RX570 RX580 RX590 4gb 8gb high hashrate 30mh/s hy memory
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1290MHz |
PCWINMAX RTX 3070 Ti 8GB Zegar pamięci 19000MHz Karta graficzna PCI-E X16 Interfejs
| Interfejs karty graficznej: | PCI-E X16 |
|---|---|
| Graficzna karta wzmacniająca zegar: | 1875MHz |
| Model karty graficznej: | Seria RTX |

