Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ gaming graphic cards ] mecz 466 produkty.
Karta graficzna 6 GB GTX1660 SUPER Zintegrowane wentylatory NVIDIA obsługują OEM
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Szybkość pamięci wideo: | 1,4 ns |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1710 MHz |
Karta graficzna GTX 1660S GPU do gier GTX 1660 Super 6G z najlepiej sprzedającą się kartą 1660 Super
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Szybkość pamięci wideo: | 1,4 ns |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1530 / 1785 MHz |
Karta graficzna GPU do gier GTX 750TI 4 GB 1710 Mhz Rdzeń Zegar VGA DVI HD
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1020MHz |
PCWINMAX Gaming GeForce GTX 1660 Super 6GB 192 Bit HD/DP/DVI Wyjście PCIe 3.0 x16 1660S Karta graficzna
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Szybkość pamięci wideo: | 1,4 ns |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1530 / 1785 MHz |
Karta graficzna inna niż LHR RTX 3090 24G Gaming OC PC Karta graficzna Ddr6 384 Bit Trzy wentylatory
| Aplikacja: | Stacja robocza, laptop, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16, PCI Express 4.0 X46 |
| Szybkość pamięci wideo: | 0,4 ns |
PCWINMAX GeForce GTX 1660 Ti Karta graficzna 6GB GDDR6 192bit PCIe 3.0 x16 DP HD DVI Port 1500MHz PC Karta VGA
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Szybkość pamięci wideo: | 1,4 ns |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1710 MHz |
Karta graficzna PCWINMAX GeForce GTX 1660 Super, 6GB GDDR6 do gier PC GPU, 192-bitowa karta wideo PCIe 3.0 x16 1660S do gier
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Szybkość pamięci wideo: | 1,4 ns |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1530 / 1785 MHz |
Karty graficzne Geforce RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X 256 Bit PCIe 4.0 GPU
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 4.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1575 MHz / 1830 MHz |
Karta graficzna PCWINMAX GeForce GTX 1660 Super, 6GB GDDR6 do gier PC GPU, 192-bitowa karta wideo PCIe 3.0 x16 1660S do gier
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Szybkość pamięci wideo: | 1,4 ns |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1530 / 1785 MHz |
Karta graficzna dla komputerów do gier RTX3060 12gb DDR6 192Bit 14000MHZ PCI Express 4.0
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Stacja robocza, laptop, komputer stacjonarny |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1777 MHz |

