Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ gaming graphic cards ] mecz 466 produkty.
GPU Nvidia A4000 A2000 16GB Karty graficzne do gier GDDR3 256 Bit Direct×6 Cooler Fan
| Podanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1110MHz |
RX 560 4 GB 128-bitowy GDDR5 Karty graficzne do gier 1216 MHz OEM ODM
| Podanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1216MHz |
Karty graficzne do gier 16 Nm GTX 1060 3 GB 5 GB GDDR5 192 Bit Obsługa HDCP 400 W
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX RTX 3070m Karty graficzne do gier 66-67MH Laptop GPU Chip8GB GDDR6 256BIT Non Lhr
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 4.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1710 mhz |
Laptop Karty graficzne do gier RTX 3060 6 GB GDDR6 15000 MHZ 60 W 49 mh/s
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1594MHz |
RTX 3070 10 GB Karty graficzne do gier Non Lhr GDDR6X 320bit 7680x4320
| Stan przedmiotu: | PCI Express 4.0 16X |
|---|---|
| Szybkość pamięci wideo: | 4NS |
| Zegar rdzenia (MHz): | 19000MHz |
PCWINMAX GTX 1660S Karta graficzna Grafika graficzna GPU GTX 1660 Super 6G
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Szybkość pamięci wideo: | 1,4 ns |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1530 / 1785 MHz |
GTX1060 3G/6G komputerowa gra z kurczakiem karta graficzna gtx1060 grafika komputerowa biuro dyskretna karta graficzna
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX oryginalna karta graficzna GTX750Ti 4GB 128Bit GDDR5 dla nVIDIA Geforce GTX 750 Ti
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1020MHz |
PCWINMAX Karty graficzne GTX 1060 6GB 192Bit HD DP 16nm Multi Display Dual Fan Graphics Card
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | nVIDIA |

