Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ gaming graphic cards ] mecz 466 produkty.
PCWINMAX Radeon RX 560 4GB GDDR5 Graficzna karta do gier PCIe 3.0 Oryginalny zestaw chipów RX560GPU
| Zastosowanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1216MHz |
PCWINMAX GT730 2G 4G Karty graficzne do gier DDR3 DDR5 64 Bit 128 Bit
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX Radeon RX 5700 XT 8GB GDDR6 256-bitowa Graficzna karta do gier HD DisplayPort Interface
| Stan przedmiotu: | PCI Express 4.0 X16 |
|---|---|
| Aplikacja: | Pulpit |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1755/1905 MHz |
Podwójne wentylatory Nowe karty graficzne do gier GTX1650 4G 128Bit GDDR6 192 GB/S
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1380MHz |
Pc GTX760 Karty graficzne do gier 3GB DDR5 192 Bit 1046MHz HDM1 DVI Interfejs VGA
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1046MHz |
Karty graficzne AMD RX550 do gier, 256-bitowe 4 GB LP RX550 4G 128-bitowe karty graficzne Vga
| Zastosowanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1183MHz |
PCWINMAX GeForce GTX 1650 4 GB GDDR6 128-bitowa kompaktowa karta graficzna do gier
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1380MHz |
Geforce RTX2080 8GB Graficzne karty do gier GDDR6 256Bit Trzy wentylatory OEM GPU
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1515 MHz |
Karty graficzne do gier 12 nm GTX 1650 4 GB DDR6 128-bitowy HD DP Mini 1380 MHZ
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1380MHz |
Karty graficzne do gier 2560x1600 R5 230 1GB 2GB DDR3 64bit 860 MHz DVI HD VGA
| Zastosowanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 860MHz |

