Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
Płyta główna ATX ITX H110 H110M obsługuje procesor I7 32 GB gniazdo 1151
| Porty: | Wi-Fi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
H 61 gniazdo płyty głównej górniczej LGA 1155 DDR3 I3 I5 I7 800MHz 1066MHz 1333MHz
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Wysyłka w ciągu 5 dni po dokonaniu pł |
|---|---|
| Typ procesora: | Obsługa procesora Intel 32nm Core i7/Core i5/Core i3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
PCWINMAX B85 Pro LGA 1150 Gaming Motherboard 4 X DDR3 Slot Wsparcie 4 generacji Intel Core I7 I5 I3
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
PCWINMAX OEM H610 Mini ITX LGA 1700 Gaming Motherboard Wsparcie DDR4 10TH 11TH PCIe 4 SATA 6gb/s Płytka główna
| Chipset: | Intel H610 |
|---|---|
| Współczynnik kształtu: | Mini-ITX |
| Maksymalna pamięć: | 64 GB |
PCWINMAX G31 Zestaw płyty głównej LGA775 z fanem Procrssor E5 CPU DDR2 2GB RAM x 2 Desktop Motherboard Combo
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 4GB |
PCWINMAX G41 Zestaw płyty głównej LGA775 z fanem Procrssor E5 CPU DDR3 4GB RAM Desktop Motherboard Kit
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 4GB |
PCWINMAX H510-VH Plus DDR4 LGA 1200 mATX M.2 oryginalna płytka główna zestawu chipsetowego H510
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Aplikacja: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
| Producent chipsetów: | Intel |
PCWINMAX B560-Pro LGA1200 DDR4 3200MHz VGA HD DP Porty Desktop Micro ATX Płytka główna Wsparcie 11th 10th Gen
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Aplikacja: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
| Producent chipsetów: | Intel |
PCWINMAX B450 Wifi Socket AM4 DDR4 SATA 6GB/S VGA HD DP Wyjście
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Zastosowanie: | Pulpit |
PCWINMAX B450 Wi-Fi Socket AM4 DDR4 SATA 6GB/S VGA HD DP Wyjście mATX Płytka główna dla R5 3rd 2nd 1st Gen Prprocessors
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Zastosowanie: | Pulpit |

