Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ gaming graphic cards ] mecz 465 produkty.
PCWINMAX GT610 2GB DDR3 Wsparcie karty graficznej Interfejs multimedialny wysokiej rozdzielczości GT610 dla pulpitu
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX GeForce GT 740 4GB Karta graficzna 128Bit 1250MHZ GDDR5 PCI Express 2.0
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX GeForce GT 740 2GB Karta VGA GDDR5 128-bitowa HD VGA DVI PCIe 3.0 x 16 Karta graficzna dla pulpitu
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 6GB GDRR6 1680MHz Podwójne wentylatory VR Ready HD DisplayPort DVI Karta graficzna
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | nVIDIA |
PCWINMAX GTX 1060 6GB GDDR5 Dual Fan Desktop PC Karta graficzna HD DVI DP Wyjście Karta wideo Wsparcie OEM ODM
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX Nowa karta graficzna Geforce GTX 750 2GB/4GB GDDR5 128Bit 512SP oryginalna karta graficzna VGA HD DVI
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1020MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 750Ti 4GB GDDR5 niskoprofilowa karta graficzna dla komputerów stacjonarnych z wyłączeniem VGA DVI HD
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1020MHz |
PCWINMAX RX 580 Karta graficzna 8GB GDDR5 2048 SP PCIe 3.0 Dual Fan DirectX 12 256-bit HD/DP/DVI Wyjścia Karta wideo do gier PC i streamingu
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | AMD |
Karta graficzna PCWINMAX RX5500XT 8GB GDDR6 128bit Radeon RX 5500 XT karta graficzna do gier na komputer stacjonarny
| Graphics Card Series: | Radeon RX 5500 XT |
|---|---|
| Graphics Card Core Clock: | 1845 MHz |
| Memory Clock(Mhz): | 14000 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 550 4GB GDDR5 ITX Komputer PC Gra wideo Karta graficzna GPU 128-Bit
| Aplikacja: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1183MHz |

