Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ gaming graphic cards ] mecz 465 produkty.
PCWINMAX Geforce GTX 750 Ti 2GB GDDR5 128bit 640SP Karta wideo Single Fan Low Profile Graficzna karta graficzna GPU dla pulpitu
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1020MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 750TI 4GB 128Bit VGA DVI HD Wyjście Single Fan GM107 640SP Karta graficzna dla pulpitu
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1020MHz |
PCWINMAX OEM GTX1050 4GB DDR5 128BIT Podwójny wentylator 1354/1455 MHz 640SP PCI Express 3.0 X16 Karta graficzna
| Zastosowanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1290MHz |
PCWINMAX Geforce GT 1030 2GB GDDR5 64Bit Single Fan HD DVI Output Nowy Desktop Wsparcie karty graficznej OEM Wholesale
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1227/1468 MHz |
PCWINMAX OEM RX 580 8GB 2048SP GDDR5 256 Bit PCIE 3.0 Graficzna Karta Graficzna Graficzna z portami HD/DP/DVI
| Aplikacja: | Desiktop |
|---|---|
| Warunek pozycji: | PCI Express 3.0 x16 |
| Producent chipsetów: | Amd |
PCWINMAX OEM RX 580 8GB 2048SP GDDR5 256 Bit PCIE 3.0 Graficzna Karta Graficzna Graficzna z portami HD/DP/DVI
| Aplikacja: | Desiktop |
|---|---|
| Warunek pozycji: | PCI Express 3.0 x16 |
| Producent chipsetów: | Amd |
Karta graficzna GPU 43 W RX 6400 4 GB 2177 MHz GDDR6 PCI Express 4.0x4
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | MXM |
| Zegar rdzenia (MHz): | 2177MHz |
GeForce GT 740 2GB 4GB GDDR3 GDDR5 128-bitowa karta graficzna DVI HD VGA Low Profile
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX Radeon R7 240 2GB DDR5 128Bit 320SP Karta graficzna VGA DVI ATI Single Fan GPU
| Zastosowanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 730 / 780 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 550 4GB GDDR5 128 Bit Gaming GPU HD DP DVI Wyjście Karta graficzna dla pulpitu
| Zastosowanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1183MHz |

