Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ gaming graphic cards ] mecz 466 produkty.
Karty graficzne PCWINMAX Radeon RX 580 2048SP 8GB GDDR5 256-bitowa karta graficzna Radeon na komputer stacjonarny Gpu
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | AMD |
PCWINMAX RTX2060 Karty graficzne górnicze 6GB 192 Bit GDDR6 Dual Fan 8 Pin
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | nVIDIA |
PCWINMAX Karta graficzna Radeon RX 5500 XT 8GB GDDR6 128bit HD 2XDP PCI Express 4.0X8 Dual Fan
| Seria kart graficznych: | Radeona RX5500XT |
|---|---|
| Zegar rdzenia karty graficznej: | 1845MHz |
| Zegar pamięci (MHz): | 14000 Mhz |
PCWINMAX RTX 2060 12GB 192BIT Boost Clock 1650 MHz GDDR6 Podwójna karta graficzna DP DVI HD
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Typ chłodnicy: | WENTYLATOR |
PCWINMAX GT 1030 2GB GDDR5 ATX Karta graficzna 64Bit Single Fan HD DVI Karta wideo dla pulpitu
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1227/1468 MHz |
PCWINMAX GT 210 512MB 64-bitowa karta graficzna GDDR3
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX GT 705 2GB 64Bit GDDR3 niskopropozycjonalny pojedynczy wentylator VGA DVI HD Port Graficzna karta graficzna GPU dla pulpitu
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX GTX 1060 3GB GDDR5 192Bit DP HD DVI Port Multi Display PCIe3.0 * 16 Oryginalna karta graficzna GPU
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX GeForce GTX 1050 Ti Karta graficzna 4GB DDR5 128 Bit Dual Fans 650MHz 1800MHz Częstotliwość 1050Ti Desktop GPU
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1124MHz |
PCWINMAX Gaming GeForce GT 1030 4GB GDRR4 64Bit Wsparcie DirectX 12 DVI/HD Jednorazowy wentylator Niska karta graficzna GT1030
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1227/1468 MHz |

