Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ gaming graphic cards ] mecz 465 produkty.
PCWINMAX Radeon RX 550 2GB GDDR5 128 Bit PCI-E Graficzna Karta Graficzna Graficzna dla Desktopu
| Zastosowanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1183MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 750 2GB 128Bit GDDR5 Karty graficzne Desktop GPU Karty wideo GTX750
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1020MHz |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 12GB 192BIT GDDR6 Graficzna Karta Graficzna GPU Podwójny wentylator do graczy
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Typ chłodnicy: | WENTYLATOR |
PCWINMAX GeForce GT 740 4GB GDDR5 Karta graficzna 128Bit 1250MHZ PCI Express 2.0 dla oryginalnego grafika stacjonarnego
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX GeForce GTX 1050 Ti 4GB Karta wideo niskiego profilu GDDR5 128bIT HD DP DVI Porty Karta graficzna
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1124MHz |
PCWINMAX Radeon RX 550 2GB GDDR5 128 Bit Gaming GPU HD DP DVI Wyjście Karta graficzna dla pulpitu PCI-E
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1183Mhz |
Karta graficzna do gier GPU GTX750TI 2 GB 128-bitowy wentylator GDDR5 do komputerów stacjonarnych
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1020MHz |
PCWINMAX Dual Fan Geforce RTX 2060 Karta graficzna 12GB 192BIT GDDR6 Karta wideo PCIe 3.0
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Typ chłodnicy: | WENTYLATOR |
PCWINMAX GT 1030 2GB GDDR5 Karta graficzna ATX - 64-bitowa konstrukcja pojedynczego wentylatora HD DVI Wyjście dla wideo na pulpicie
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1227/1468 MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 750TI 4GB VGA DVI HD Graficzna karta graficzna
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1020MHz |

