Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ ram gaming board ] mecz 75 produkty.
PCWINMAX Nowy Mini ITX H510 LGA1200 Płytka główna podwójny kanał DDR4 VGA+HD Wsparcie wyjścia OEM ODM
| Porty: | VGA, USB 2.0Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
PCWINMAX B760 LGA1700 13. i 12. generacji podwójna płyta główna M.2 DDR5 B760M B760 płyta główna
| Chipset: | Chipset Intel@B760 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
PCWINMAX GeForce GTX 1650M 4 GB 128-bitowy mobilny procesor graficzny GDDR5 — 4 GB VRAM, pamięć GDDR5 do platform i komputerów stacjonarnych
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Zegar rdzenia (MHz): | 1605MHz |
| Typ chłodnicy: | WENTYLATOR |
PCWINMAX Nowy B760 WiFi LGA1700 DDR4/DDR5 Płyty główne obsługuje procesory Intel 12th/13th/14th Gen
| Chipset: | Chipset Intel@B760 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
PCWINMAX B760 GDDR5 Soket LGA 1700 Wsparcie 13th 14th Gen CPU Dual M.2 Micro ATX PCIe 5.0 Desktop Motherboard
| Chipset: | Chipset Intel@B760 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
PCWINMAX H410 Desktop Mainboard LGA 1200 DDR4 Dual Memory Channel 64GB Pojemność H410 Płyty główne Wsparcie OEM ODM
| Porty: | Wi-Fi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Zastosowanie: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
PCWINMAX Nowa karta graficzna Radeon RX 560 4GB GDDR5 128Bit Pojedynczy wentylator DP HD DVI Porty GPU Obsługa OEM Hurt
| Aplikacja: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1216MHz |
Płyta główna PCWINMAX H310 LGA 1151 dla procesorów Core 8. i 9. generacji, Micro ATX, DDR4
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 GB |
PCWINMAX OEM H310 Micro ATX Motherboard LGA 1151 DDR4, z M.2 dla 8th/9th Gen CPU Bulk Order dla komputerów stacjonarnych
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 GB |
PCWINMAX OEM H310 mATX Płyta główna Zamówienie hurtowe, LGA1151 DDR4 z M.2, Gotowa do wysyłki dla komputerów stacjonarnych biznesowych i biurowych
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 GB |

