Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ ram gaming board ] mecz 75 produkty.
Karta graficzna GeForce z dwoma i pojedynczymi wentylatorami GTX1650 4GB DDR6 128Bit HD DP
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1380MHz |
PCWINMAX B85 Niestandardowa płyta główna PC Mining Gaming LGA 1150 DDR3 B85 16G M.2 Płyta główna dysku twardego
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, M.2, USB 3.0, PCI-E 3.0 |
|---|---|
| Typ procesora: | Intel |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
PCWINMAX A520 AM4 Micro ATX Płyta główna Obsługa Ry 3000/4000G/5000 Series CPU DDR4 M.2 NVMe Slot Stabilna platforma dla gier PC OEM Hurt
| Chipset: | Chipset AMD A520 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Forma: | Micro-ATX |
PCWINMAX Radeon RX 560 4 GB GDDR5 GPU 128-bitowa karta graficzna 7,0 Gb/s z pojedynczym wentylatorem DP HD DVI
| Aplikacja: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Zegar rdzenia (MHZ): | 1216MHz |
PCWINMAX Radeon RX 560 Karta graficzna 4GB GDDR5 128Bit Single Fan DP HD DVI GPU Porty Wsparcie OEM
| Zastosowanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1216MHz |
PCWINMAX Radeon RX 560 Single Fan 4GB GDDR5 128Bit Graficzna Karta z DP HD DVI Porty Wsparcie GPU OEM
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1216 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 560 4GB GDDR5 128Bit ITX GPU Single Fan DP HD DVI Wyjście Karty graficzne Wsparcie OEM ODM
| Aplikacja: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Zegar rdzenia (MHZ): | 1216MHz |
PCWINMAX Soket LGA 1150 B85 czterokanałowy DDR3 Slot Micro ATX Komputer stacjonarny
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
PCWINMAX Płytka główna H310 DDR4 LGA1151 Płytka główna zestawu chipów H310 oryginalna dla 8th Gen I3 I5 I7
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
PCWINMAX H310 Chipset MicroATX Płytka główna obsługuje procesory Intel Core 9. i 8. generacji z wyjściem HD VGA
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 GB |

