Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ ram gaming board ] mecz 75 produkty.
PCWINMAX H81 LGA1150 Graczska płyta główna Wsparcie 1333/1600MHz DDR3 Dual Channel Max 16G 4th Gen MATX Płyta główna
| Porty: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
PCWINMAX B75 LGA 1155 Płytka główna do gier DDR3 USB 3.0 M.2 VGA HD Port B75
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0PS2, USB 2.0HD. |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
PCWINMAX H310 Płytka główna LGA1151 DDR4 Gaming MATX Płytka główna wsparcie 8th Gen I3 I5 I7
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
PCWINMAX H61 Socket LGA1155 DDR3 Micro ATX Komputer Gaming Motherboard
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Wysyłka w ciągu 5 dni po dokonaniu pł |
|---|---|
| Typ procesora: | Obsługa procesora Intel 32nm Core i7/Core i5/Core i3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
PCWINMAX Gaming A520 Socket AM4 DDR4 microATX Płyty główne Wspierają Ry 3000 4000 5000 Series Procesory Płyty główne
| Chipset: | Chipset AMD A520 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
PCWINMAX G41 Zestaw płyty głównej LGA775 z fanem Procrssor E5 CPU DDR3 4GB RAM Desktop Motherboard Kit
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 4GB |
Karta graficzna do gier GTX 1060 3 * porty DP 5G GDDR5 160Bit 1506Mhz GP106
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX 16 GB H81 PC LGA1150 Płyta główna do gier Rdzeń I3 Rdzeń I5 Rdzeń I7
| Porty: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
Gamingowa płyta główna do laptopa Intel HM76 obsługuje 4 złącza SATA PGA 989 Micro-ATX
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Typ procesora: | Intel |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
RX 560 4 GB 128-bitowy GDDR5 Karty graficzne do gier 1216 MHz OEM ODM
| Podanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1216MHz |

