Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ ram gaming board ] mecz 75 produkty.
PCWINMAX HM77 Płytka główna DDR3 Micro ATX Socket PGA 989 Original Gaming Mainboard
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Typ procesora: | Informacje |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
PCWINMAX X79 Płytka główna Micro ATX Desktop DDR3 Ram LGA2011 X79 Wsparcie Intel i3 i5 i7 Xeon E5 V2
| Porty: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 128 GB |
Płyta główna do gier Intel X79 Desktop 4 DDR3 Ram 64 GB LGA2011 Intel I7 Xeon 2011
| Porty: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 128 GB |
PCWINMAX B85 Pro LGA 1150 Gaming Motherboard 4 X DDR3 Slot Wsparcie 4 generacji Intel Core I7 I5 I3
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
PCWINMAX X79 Desktop ATX Płytka główna LGA 2011 4 Channel DDR3 Slot Gaming X79 Płytka główna
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 128 GB |
| Zastosowanie: | Pulpit |
PCWINMAX B75 LGA 1155 płyta główna do gier DDR3 USB 3.0 VGA HD Port pulpit B75 Chipset płyta główna
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0PS2, USB 2.0HD. |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
PCWINMAX A780 Desktop Motherboard Socket AM3 MATX Dual Channel DDR3 Max 8GB RAM Computer Motherboard for Office and Home Computing
| Forma: | Micro-ATX |
|---|---|
| Porty SATA: | 4 |
| Gniazda pamięci: | 2 |
PCWINMAX B75 LGA 1155 Micro ATX Gaming PC Płytka główna z portem DDR3 M.2 USB 3.0
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0, PS2, USB 2.0, HD |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
PCWINMAX A780 Desktop Motherboard Socket AM3 MATX Dual Channel DDR3 Max 8GB RAM Computer Motherboard for Office and Home Computing
| Forma: | Micro-ATX |
|---|---|
| Porty SATA: | 4 |
| Gniazda pamięci: | 2 |
G41 Płyta główna do gier IDE SATA DDR3 8 GB LGA775 Rdzeń I7 Rdzeń I5 Rdzeń I3
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 8 GB |

