Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ desktop solid state drive ] mecz 171 produkty.
Karta graficzna do gier 3D GTX 1050ti 4 GB DDR5 128 bitów 1124 MHz
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1124MHz |
Gaming Placa De Video GTX 1660/1660 Super 6gb GDDR6 8 Pinów Kolorowy
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1830MHz |
Karty graficzne do gier 12 nm GTX 1650 4 GB DDR6 128-bitowy HD DP Mini 1380 MHZ
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1380MHz |
Hurtowa karta graficzna RX 550 RX550 4G 128Bit GDDR5 mini pojedynczy wentylator
| Podanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1183MHz |
Karta graficzna GPU Rx 570 4GB DDR5 256bit High Hashrate 30mh/S Hy AMD
| Podanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1183MHz |
Karta graficzna PCI Express 2.0 X16 Mining GTX 760 2 GB 3 GB 192 bity DirectX 12
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1046MHz |
Karta graficzna do kopania RX 570 8 GB AMD GDDR5 256 bitów 4800 MHZ 7000 MHZ
| Podanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1710 MHz |
AMD Radeon RX6600M 8 GB 128-bitowa górnicza karta graficzna GDDR6 2900 Mhz
| Podanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 2900MHz |
Karta graficzna do gier AMD Radeon RX6600M GDDR5 4GB 64BIT DP HD
| Podanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 2250MHz |
Płyta główna CE FCC ITX Chipset Intel H510 LGA 1200 64 GB Pojemność Mini ITX DDR4
| Porty: | VGA, USB 2.0, Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |

