Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ desktop computer motherboard ] mecz 446 produkty.
PCWINMAX Nowy GeForce RTX 3060 OEM ODM Factory Outlet Wholesale 12GB GDDR6 192 Bit PCIE 4.0 Karta graficzna z dwoma wentylatorami z wyjściem HD / DP
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Aplikacja: | Stacja robocza, laptop, komputer stacjonarny |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1777 MHz |
PCWINMAX GEFORCE GT 1030 4GB GDDR4 64-bit Karta graficzna wideo GPU PCIe 3.0 DirectX 12 DVI HD SFF Low Profile GPU
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1227/1468 MHz |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 Super 8GB GDDR6 256 Bit Z podwójnymi wentylatorami HD DP DVI Porty Graficzna Karta Graficzna Graficzna Graficzna Graficzna
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Aplikacja: | Stacja robocza, laptop, komputer stacjonarny |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1777 MHz |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 Super Dual Fans 8GB GDDR6 256 Bit HD DP DVI Porty GPU Karta wideo Ray Tracing do gier PC Wsparcie OEM ODM
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Application: | Workstation, Laptop, Desktop |
| Core Clock(Mhz): | 1777MHZ |
PCWINMAX Geforce GT 730 2GB/4GB DDR3/DDR5 Opcjonalna 64-bitowa karta graficzna dla komputerów z portami HD+HD+DP GPU niskiego profilu
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX OEM RX 580 8GB 2048SP GDDR5 256 Bit PCIE 3.0 Graficzna Karta Graficzna Graficzna z portami HD/DP/DVI
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Producent chipsetów: | Amd |
PCWINMAX OEM RX 580 8GB 2048SP GDDR5 256 Bit PCIE 3.0 Graficzna Karta Graficzna Graficzna z portami HD/DP/DVI
| Aplikacja: | Desiktop |
|---|---|
| Warunek pozycji: | PCI Express 3.0 x16 |
| Producent chipsetów: | Amd |
PCWINMAX Karta graficzna Geforce GT 705 2GB GDDR3 64-bit HD DP VGA Wyjście Niskoprofilowa Karta Graficzna dla OEM Hurtownia
| Aplikacja: | Desiktop |
|---|---|
| Warunek pozycji: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA, HD, DVI |
PCWINMAX GeForce RTX 2060 Super 8GB GDDR6 256-bitowa karta graficzna do gier, Dual Fan Ray Tracing GPU dla 1440P Gaming PC, hurtowy
| Warunek pozycji: | PCI Express 3.0 x16 |
|---|---|
| Aplikacja: | Stacja robocza, laptop, komputer stacjonarny |
| Zegar rdzenia (MHZ): | 1777 MHz |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 6GB GDRR6 192-bit HD/DP/DVI 1680MHz Podwójne wentylatory 1680MHz Graficzna karta do gier
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Producent chipsetów: | nvidia |

